Ok
0
Jautājums
0.00 €
0
Grozs
0.00 €
Ielāde...
Ielāde...
Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti!
Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti! Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti!
Prece nav noliktavā.
Atvainojiet, bet prece nav noliktavā.
Dell

Dell logo

Dell Computer Corporation ir starptautiska mēroga amerikāņu korporācija. Korporācija specializējas datoru un perifērijas ierīču ražošanā. Uzņēmuma galvenie produkti ir stacionārie datori, serveri, klēpjdatori, datora atmiņas, skeneri, planšetdatori un citas perifērijas ierīces.

 

Dell tika izveidota 1984. gadā un jau no paša sākuma uzsvaru lika uz dinamisku uzņēmuma un personāla attīstību. Uzņēmums palīdz realizēt cilvēces sapņus, izmantojot IT tehnoloģijas, kā arī rūpējas par apkārtējo vidi, atbalstot jebkura veida inovatīvos risinājumus vides tīrības veicināšanai. Attīstība globālā mērogā radīja pārstāvniecību atvēršanu visos kontinentos. Uzņēmums kļuva par galveno datoraprīkojuma piegādātāju veselības sektoram.  

 

Populārākais uzņēmuma Dell aprīkojums:

- Serveri (sērija PowerEdge) nevainojami atrod savu pielietojumu jebkurā uzņēmumā. To montāža iespējama gan tower tipa korpusos, gan serveru skapjos. Plaša konfigurācijas elastība ļauj maksimāli pielāgoties konkrētu personu prasībām. Vispazīstamākie modeļi: R320, R420, R520.
- Dell printeri un toneri nozīmē augstu izdrukas kvalitāti, kas, apvienojumā ar veiktspēju, nostāda šīs markas produktus ļoti labā gaismā, salīdzinot ar konkurējošo firmu produkciju. Pateicoties aprīkojuma uzticamībai, tās ir kļuvušas par visbiežāk izvēlētajiem produktiem grāmatvedības, banku un finanšu institūcijās.
- Nepārtrauktās barošanas avoti UPS ir mūsdienīgi risinājumi, kas aizsargā ierīces pret pēkšņiem strāvas zudumiem, kas saistīti ar energoapgādes darbu. Nevainojami piemēroti darba nepārtrauktības saglabāšanai dotajā sistēmā. Elektroenerģijas saglabāšana neparedzamās situācijās palielina serveros uzglabāto un apstrādāto datu drošību.

 

Plaša servera opciju palete uzrāda ierīču universālo raksturu un optimālu pielāgošanos atsevišķu uzņēmumu, personu un institūciju individuālajām vajadzībām. Šeit ir pieejami cietie diski, RAm atmiņa, tīkla kartes, atbalsta sliedes un ventilatori. 

Izvēlēti produkti
Uzziniet visu jaunāko informāciju!
Pievienojieties mūsu jaunumu saņēmējiem, un vienmēr esat informēts(-a) par mūsu īpašajiem piedāvājumiem un jaunumiem.

Noklikšķinot uz "Abonēt jaunumus", Jūs piekrītat saņemt reklāmas informāciju savā e-pastā. Jūsu personas datus apstrādās Senetic S.A., juridiskā adrese ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Poland. Jums ir tiesības pieprasīt piekļuvi saviem personas datiem un tos labot vai dzēst, ka arī ierobežot vai aizliegt to apstrādi. Vairāk informācijas par personas datu apstrādi varat atrast privātuma politikā.

Nepareiza e-pasta adrese.
Šī e-pasta adrese jau ir apstiprināta.
Šī e-pasta adrese vēl ir neapstiprināta.
Paldies!
Pārbaudiet savu e-pastu. Jūs saņemsiet no mums ziņojumu, kurā būs norādīts, ka nepieciešams apstiprināt jaunumu abonēšanu.
Maksājumu metodes
Piegādes metodes
Sertifikāti un apbalvojumi