Šajā vietnē tiek izmantoti sīkfaili, uzziniet vairāk
Latvija (mainīt)
Speciāli Jums esam sagatavojuši mūsu veikala piedāvājumu Jūsu valsts valodā un valūtā.
Izvēlieties savu atrašanās vietu:
  0
  Jautājums
  0.00 €
  0
  Grozs
  0.00 €
  Ielāde...
  Ielāde...
  Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti!
  Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti!Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti!

  Par uzņēmumu

  Mūsu uzņēmums izvēlas dinamiskas attīstības ceļu. Sistemātiski paplašinām savas darbības robežas IT nozarē. Piedāvājam tirgū labākos tīklu un serveru risinājumus, kā arī jaunāko programmatūru, koncentrējoties uz pārbaudītiem, prestižiem zīmoliem.

  Klientu apmierinātība ir mūsu prioritāte. Paaugstinot savu kompetenci un nodrošinot augstākās klases iekārtas, mēs atbalstām savu klientu darbību valsts un komerciālajā sektorā. Mēs piedāvājam risinājumus, tostarp, Cisco, Ubiquiti, Juniper, IBM, Fujitsu, HP, Lenovo, Jabra, Microsoft, Oracle, Symantec vai VMware.

  Uzticami produkti un profesionālas konsultācijas ir nodrošinājušas lielu interesi par mūsu piedāvājumu. Iegūstot arvien jaunas prasmes piedāvāto produktu jomā, esam ieguvuši titulu Microsoft Gold Certified Partner.

  Sistemātiski pilnveidojam savu kvalifikāciju. Mūsu piedāvātie risinājumi ir pieejami par konkurētspējīgām cenām, ļaujot klientiem iegādāties labākos no tirgū esošajiem produktiem.

  Apvienojot pat mazāko uzņēmēju vajadzības ar plašo pasaules lielāko ražotāju piedāvājumu, mēs integrējam IT tirgu Eiropā un veicinām mūsdienu risinājumu plūsmu.

  Paplašinot darbības jomu, mēs cenšamies izveidotās attiecības, kontaktinformācijas tīklu un ar to saistītās priekšrocības izmantot klientu labā. Mums ir svarīgs katrs klients neatkarīgi no viņa lieluma un biznesa vajadzībām.

  Aktuālie piedāvājumi:
  -48%
  Uzziniet visu jaunāko informāciju!
  Pievienojieties mūsu jaunumu saņēmējiem, un vienmēr esat informēts(-a) par mūsu īpašajiem piedāvājumiem un jaunumiem.
  Noklikšķinot uz "Abonēt jaunumus", Jūs piekrītat saņemt reklāmas informāciju savā e-pastā. Jūsu personas datus apstrādās Senetic S.A., juridiskā adrese ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Poland. Jums ir tiesības pieprasīt piekļuvi saviem personas datiem un tos labot vai dzēst, ka arī ierobežot vai aizliegt to apstrādi. Vairāk informācijas par personas datu apstrādi varat atrast privātuma politikā.
  Nepareiza e-pasta adrese.
  Šī e-pasta adrese jau ir apstiprināta.
  Šī e-pasta adrese vēl ir neapstiprināta.
  Paldies!
  Pārbaudiet savu e-pastu. Jūs saņemsiet no mums ziņojumu, kurā būs norādīts, ka nepieciešams apstiprināt jaunumu abonēšanu.
  Partnerattiecības
  Maksājumu metodes
  Piegādes metodes