0
Jautājums
0.00 €
0
Grozs
0.00 €
Ielāde...
Ielāde...
Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti!
Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti! Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti!
Prece nav noliktavā.
Atvainojiet, bet prece nav noliktavā.
Cisco

Cisco Logo

Pasaules mēroga amerikāņu uzņēmums specializējas tīkla produktu nozarē, kas ietver rūterus, switch (tīkla pārslēdzēji), ugunsmūrus (firewall), skaņas adapterus, bezvadu tīkla ierīces un VOIP telefonlīnijā izmantotos IP tālruņus.

 

Sastāvdaļas, no kādām tiek ražotas zīmola Cisco ierīces, padara šīs firmas produktus par paraugu konkurējošiem uzņēmumiem, kas visā pasaulē cīnās par savu vietu tīkla produktu tirgū. Inovatīvi risinājumi, inteliģentas pārvaldības sistēmas, kā arī pilnīga darbības optimizācija un funkcionalitāte ir īpašības, ko iekāro lielākā daļa mērķauditorijas. Plašais produktu klāsts ideāli pielāgojas katra klienta vajadzībām, bet uzticamība un maksimālas funkcionalitātes garantija iekaro gan privātpersonu, gan lielo uzņēmēju un korporāciju sirdis.

 

Cisco zīmola tīkla pārslēdzēji un rūteri piedāvā maksimālu mērogojamību, milzīgu veiktspēju, pilnīgu funkcionalitātes drošību un piekļuvi esošajiem resursiem. Plašā modeļu gamma, neraugoties uz plaši izbūvēto konfigurācijas paneli, palīdz veikt ātru konfigurāciju un vieglu ierīces pārvaldību.

 

Cisco zīmola ugunsmūri tiek uzskatīti par visuzticamākajiem tirgū. Balstīti uz modulāro platformu, palīdz veikt nevainojamu ierīču mērogošanu attiecībā uz atsevišķu tīklu drošības prasībām, bet pielieto metožu dažādība ievērojami palielina datu drošību dotajā sistēmā.

 

Labi zināmi produkti ir arī IP telefonijas risinājumi, kuru vidū atrodami VOIP telefoni, pateicoties kuriem iespējams ievērojami samazināt ar telefona savienojumiem saistītās izmaksas. Izstrādāti tālruņu modeļi ar displejiem, konferences stacijas, videofoni, energoapgādes avoti, kā arī daudzi citi elementi nodrošina ideālu savienojuma kvalitāti atbilstoši katra lietotāja vajadzībām.

 

Cisco ierīces pēdējā laikā tiek apzīmētas ar interneta sinonīmu, gadu garumā iegūstot arvien lielāku klientu atzinību. Tās tiek izmantotas vairāku interneta risinājumu izveidē un paplašināšanā, tagad par pievilcīgām, zemākām cenām.

 

Izvēlēti produkti

Uzziniet visu jaunāko informāciju!
Pievienojieties mūsu jaunumu saņēmējiem, un vienmēr esat informēts(-a) par mūsu īpašajiem piedāvājumiem un jaunumiem.

Noklikšķinot uz "Abonēt jaunumus", Jūs piekrītat saņemt reklāmas informāciju savā e-pastā. Jūsu personas datus apstrādās Senetic S.A., juridiskā adrese ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Poland. Jums ir tiesības pieprasīt piekļuvi saviem personas datiem un tos labot vai dzēst, ka arī ierobežot vai aizliegt to apstrādi. Vairāk informācijas par personas datu apstrādi varat atrast privātuma politikā.

Nepareiza e-pasta adrese.
Šī e-pasta adrese jau ir apstiprināta.
Šī e-pasta adrese vēl ir neapstiprināta.
Paldies!
Pārbaudiet savu e-pastu. Jūs saņemsiet no mums ziņojumu, kurā būs norādīts, ka nepieciešams apstiprināt jaunumu abonēšanu.
Maksājumu metodes
Piegādes metodes
Sertifikāti un apbalvojumi