0
Jautājums
0.00 €
0
Grozs
0.00 €
Ielāde...
Ielāde...
Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti!
Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti! Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti!
Prece nav noliktavā.
Atvainojiet, bet prece nav noliktavā.
Ubiquiti

Ubiquiti logo

Ubiquiti Networks ir amerikāņu uzņēmums, kas dibināts 2005. gadā. Uzņēmuma piedāvāto produktu klāsts galvenokārt sastāv no bezvada ierīcēm, kas paredzētas maziem un vidējiem uzņēmumiem.

 

Galvenais uzņēmuma Ubiquiti mērķis ir samazināt digitālo plaisu, veidojot saziņas tīklus visā pasaulē. Vadošās ierīču sērijas airMAX ™, Unifi ™, airFiber ™, airVision ™, MFI ™ un EdgeMAX ™ ir inovatīvu risinājumu, mūsdienīgu tehnoloģiju un pievilcīgu cenu apvienojums. Visi šie elementi veido ideālu atbalstu lietotājiem, lai novērstu visus savienojuma šķēršļus.

 

Ubiquiti ir universāli, uz atvērtas arhitektūras balstīti risinājumi. Advancētās Air OS operētājsistēmas pielietošana ļauj pilnībā izmantot uz tās balstītās ierīces. Pie šīm ierīcēm jāpieskaita rūteri, switch, bridge, point-to-point stacijas, point-to-multiple-point stacijas un CCTV infrastruktūras videonovērošanas sistēmas.

 

Uzņēmuma Ubiquiti ierīces ir aprīkotas ar vairākām noderīgām funkcijām, tādām kā kanāla kapacitātes regulēšana (datu lejupielāde/nosūtīšana), PPPoE klients, kanāla platības regulēšana (5/10/20 MHz) un QoS pakalpojuma kvalitātei 802.11e. interesanta ierīču funkcionalitāte ir Software Development Kit (SDK), kas ļauj programmas veidā modificēt un pielāgot ierīces konkrētām vajadzībām.

 

Šis jaunais amerikāņu uzņēmums citu starpā izceļas ar ekstravagantu izskatu, agresīvu un spēcīgu mārketingu, fenomenālu kvalitāti un pievilcīgu cenu. Ubiquiti produkti tiek uzskatīti par stabilām ierīcēm, kuras papildus raksturojamas ar labu uztveršanas zonu, kas atbildīs pat visprasīgāko klientu vajadzībām.

 

Vispopulārākie uzņēmuma produkti:

- Ubiquiti UniFI – lietošanā vienkāršs Acess Point, kas darbojas 2,4 GHz joslā,
- Ubiquiti NanoBridge M – antitraucējumu korpuss, izstrādāts ar domu par ārējiem risinājumiem,
- Ubiquiti NanoStation – risinājums ir paredzēts radiotiltu vispārējai izveidei,
- Ubiquiti AirCam – kompakta IP videokamera ar PoE (Power over Ethernet) barošanu,
- Ubiquiti AirGrid – radio sistēma, kas saderīga ar 802.11 a/n standartu.

Izvēlēti produkti

Uzziniet visu jaunāko informāciju!
Pievienojieties mūsu jaunumu saņēmējiem, un vienmēr esat informēts(-a) par mūsu īpašajiem piedāvājumiem un jaunumiem.

Noklikšķinot uz "Abonēt jaunumus", Jūs piekrītat saņemt reklāmas informāciju savā e-pastā. Jūsu personas datus apstrādās Senetic S.A., juridiskā adrese ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Poland. Jums ir tiesības pieprasīt piekļuvi saviem personas datiem un tos labot vai dzēst, ka arī ierobežot vai aizliegt to apstrādi. Vairāk informācijas par personas datu apstrādi varat atrast privātuma politikā.

Nepareiza e-pasta adrese.
Šī e-pasta adrese jau ir apstiprināta.
Šī e-pasta adrese vēl ir neapstiprināta.
Paldies!
Pārbaudiet savu e-pastu. Jūs saņemsiet no mums ziņojumu, kurā būs norādīts, ka nepieciešams apstiprināt jaunumu abonēšanu.
Maksājumu metodes
Piegādes metodes
Sertifikāti un apbalvojumi