Šajā vietnē tiek izmantoti sīkfaili, uzziniet vairāk
Latvija (mainīt)
Speciāli Jums esam sagatavojuši mūsu veikala piedāvājumu Jūsu valsts valodā un valūtā.
Izvēlieties savu atrašanās vietu:
  0
  Jautājums
  0.00 €
  0
  Grozs
  0.00 €
  Ielāde...
  Ielāde...
  Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti!
  Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti!Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti!


  Symantec logo

  Kompānija dibināta 80-jos gados, savu uzmanību pievēršot datoru programmatūras un datu pārvaldības drošībai. Šis starptautiskais uzņēmums savu karjeru IT segmentā sāka ar tekstu korektora un datubāzes Q&A izveidi, lai vēlākos laikos pārietu uz Developer aprīkojuma paketi, galējos risinājumus rodot ar antivīrusa programmatūras paketēm zem kopēja nosaukuma Norton.

   

  Symantec ir vadošais uzņēmums interneta, tīkla, ziņojumapmaiņas, satura pārbaudes, ziņojumu arhivēšanas, tiesību aktu ievērošanas, antivīrusa, kā arī pretspiegošanas programmatūru aizsardzības jomā.

   

  Pazīstamākie zīmola produkti ir tādas programmatūras paketes kā, piemēram, Backup Exec, Endpoint Protection vai Recovery Sistēma.

   

  Backup Exec ir programma, kas palīdz veikt ātru datu arhivēšanu vienkāršā disks-disks-lente modelī. Aplikācija palīdz aizsargāt datus failu serveros, SQL Server serveros, kā arī Microsoft Exchange. Pateicoties Granual Recovery Technology (datu atgūšanas tehnoloģija) izmantošanai, palīdz veikt ātru pat tādu datu atgūšanu kā personīgie e-pasta ziņojumi vai individuālie lietotāja rekvizīti.

   

  Endpoint Protection ir integrēts risinājums datu aizsardzībai uzņēmumos. Antivīrusa programmatūras funkcionalitāte, apvienojumā ar aplikācijas kontroles aprīkojumu un ugunsmūri, padara to par nevainojamu aizsardzības aģentu, izmantojot tikai vienu pārvaldības konsoli.

   

  Savukārt Recovery Sistēma ir programmatūra Windows sistēmas atgūšanai, kas darbojas kopā ar citiem uzņēmuma Symatec drošības un vadības risinājumiem. Programma palīdz automatizēt backup sistēmu pārvaldību un sniedz datu atjaunošanas iespēju servera vai datora bojājumu gadījumā. Izmantojot programmatūru, administratoram ir iespēja automātiski kopēt punktu atjaunošanas sistēmu uz attāliem FTP serveriem.

   

  Aktuālie piedāvājumi:
  Uzziniet visu jaunāko informāciju!
  Pievienojieties mūsu jaunumu saņēmējiem, un vienmēr esat informēts(-a) par mūsu īpašajiem piedāvājumiem un jaunumiem.
  Noklikšķinot uz "Abonēt jaunumus", Jūs piekrītat saņemt reklāmas informāciju savā e-pastā. Jūsu personas datus apstrādās Senetic S.A., juridiskā adrese ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Poland. Jums ir tiesības pieprasīt piekļuvi saviem personas datiem un tos labot vai dzēst, ka arī ierobežot vai aizliegt to apstrādi. Vairāk informācijas par personas datu apstrādi varat atrast privātuma politikā.
  Nepareiza e-pasta adrese.
  Šī e-pasta adrese jau ir apstiprināta.
  Šī e-pasta adrese vēl ir neapstiprināta.
  Paldies!
  Pārbaudiet savu e-pastu. Jūs saņemsiet no mums ziņojumu, kurā būs norādīts, ka nepieciešams apstiprināt jaunumu abonēšanu.
  Partnerattiecības
  Maksājumu metodes
  Piegādes metodes