0
Jautājums
0.00 €
0
Grozs
0.00 €
Ielāde...
Ielāde...
Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti!
Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti!Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti!
Prece nav noliktavā.
Atvainojiet, bet prece nav noliktavā.
Red Hat


Red Hat logo

Red Hat ir amerikāņu informatīvo tehnoloģiju uzņēmums, kas dibināts 1993. gadā. Uzņēmums galvenokārt asociējas ar savu standartveida produktu, linux sistēmu – Red Hat Linux. Uzņēmums nodrošina arī bezmaksas programmatūru, iesaistoties Fedora sistēmas attīstībā.

 

Red Hat Linux ir visvecākā Linux sistēmas izplatīšana. Savu popularitāti ieguvusi, pateicoties lielajam konfigurācijas rīku daudzumam, kas iesācējiem palīdz optimāli pārvaldīt sistēmu, bet RPM pakešu apkalpe ievērojami atvieglo programmatūras instalāciju. Pēdējā pieejamā sistēmas versija bija apzīmēta ar numuru 9. Vēlāk sistēma tika sadalīta divos atzarojumos: nekomerciālo versiju nosauca par Fedore, bet komerciālo par Red Hat Enterprise Linux. Sistēmu pamatā ir grafiskā darba vide  GNOME.

 

Šī sistēma lielākoties tiek izmantota atbalsta sistēmas serveriem – izdrukas, pasta, datu bāzes, dasrbstacijas vai sistēmas, kas ir atbildīga par kustības virzīšanu tīklā.

 

Darba stabilitāte, kādu piedāvā sistēma tika ātri pamanīta un izmantota strauji augošajā interneta tirgū. Platformu daudzveidība un neskaitāmu tīkla protokolu efektīva apkalpe nodrošina dažādu firmu operētājsistēmu efektīvu integrāciju.

 

Red Hat Enterprise Linux apgrozībā tika laista 2003. gadā un ir pilnībā komerciāla Linux sistēmas izplatīšana. Versija Enterprise pirms parādīšanās tirgū tiek pārbaudīta daudz plašākos testos, kā arī daudz rūpīgāk tiek pārbaudīta sistēmas darbību precizitāte sistēmas darba laikā. Sistēma ir pieejama vairākās valodas versijās. Visas pieejamās sistēmas versijas tiek nepārtraukti atjauninātas un piedāvātas, izmantojot Red Hat Network. Katram sistēmas lietotājam ar derīgu abonementu ir iespēja izmantot jebkuru sistēmas versiju ar pilnīgu efektīva darba garantiju. Sistēmas Red Hat komerciālais atbalsts ir iespējams 3 pamata pakešu veidā: Basic, Standard un Premium.

 

Aktuālie piedāvājumi
Uzziniet visu jaunāko informāciju!
Pievienojieties mūsu jaunumu saņēmējiem, un vienmēr esat informēts(-a) par mūsu īpašajiem piedāvājumiem un jaunumiem.

Noklikšķinot uz "Abonēt jaunumus", Jūs piekrītat saņemt reklāmas informāciju savā e-pastā. Jūsu personas datus apstrādās Senetic S.A., juridiskā adrese ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Poland. Jums ir tiesības pieprasīt piekļuvi saviem personas datiem un tos labot vai dzēst, ka arī ierobežot vai aizliegt to apstrādi. Vairāk informācijas par personas datu apstrādi varat atrast privātuma politikā.

Nepareiza e-pasta adrese.
Šī e-pasta adrese jau ir apstiprināta.
Šī e-pasta adrese vēl ir neapstiprināta.
Paldies!
Pārbaudiet savu e-pastu. Jūs saņemsiet no mums ziņojumu, kurā būs norādīts, ka nepieciešams apstiprināt jaunumu abonēšanu.
Partnerattiecības
Maksājumu metodes
Piegādes metodes
EBA National Winner Banner