0
Jautājums
0.00 €
0
Grozs
0.00 €
Ielāde...
Ielāde...
Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti!
Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti!Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti!
Prece nav noliktavā.
Atvainojiet, bet prece nav noliktavā.

X2-10GB-LR

Produkta nosaukums: Cisco 10GBASE-LR X2 Module for SMF tīlkla mediju pārveidotājs 10000 Mbit/s 1310 nm
EAN: 4053162156296
Part number: X2-10GB-LR
-55%
3917.18 € bez PVN
1771.98 € bez PVN
2144.10 € ar PVN
Prece noliktavā ir beigusies
Apraksts
Lasīt vairāk par Cisco 10GBASE-LR X2 Module for SMF tīlkla mediju pārveidotājs 10000 Mbit/s 1310 nm
Specifikācija
Tīklošana
Datu pārsūtīšanas ātrums (max) 10000 Mbit/s  
Kabeļa likšanas tehnoloģija 10GBASE-LR  
Savienojamība
Savienojamības tehnoloģija Vadu  
Darbības rādītāji
Maksimālais pārskaitījums attālums 10000 m  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  Viļņa garums 1310 nm  
Design
Atbilstības inustriālie standarti IEEE 802.3ae  
Vadības īpašības
Karstā pārnese (hot-swap) Jā  
Svars&dimensijas
Svars 300 g  
Ārējās vides apstākļi
Darbības temperatūras amplitūda (T-T) 0 - 70 °C  
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) -40 - 85 °C  
Papildus informācija
Pārraides jauda 0,5 - -8,2 decibeli uz milivatu  
Dimensijas (WxDxH) 36 x 91 x 13,46 mm  
Interfeiss X2  
Darbības temperatūras amplitūda (T-T) 32 - 158 °F  
Šķiedras tips SMF  

Aktuālie piedāvājumi
Uzziniet visu jaunāko informāciju!
Pievienojieties mūsu jaunumu saņēmējiem, un vienmēr esat informēts(-a) par mūsu īpašajiem piedāvājumiem un jaunumiem.

Noklikšķinot uz "Abonēt jaunumus", Jūs piekrītat saņemt reklāmas informāciju savā e-pastā. Jūsu personas datus apstrādās Senetic S.A., juridiskā adrese ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Poland. Jums ir tiesības pieprasīt piekļuvi saviem personas datiem un tos labot vai dzēst, ka arī ierobežot vai aizliegt to apstrādi. Vairāk informācijas par personas datu apstrādi varat atrast privātuma politikā.

Nepareiza e-pasta adrese.
Šī e-pasta adrese jau ir apstiprināta.
Šī e-pasta adrese vēl ir neapstiprināta.
Paldies!
Pārbaudiet savu e-pastu. Jūs saņemsiet no mums ziņojumu, kurā būs norādīts, ka nepieciešams apstiprināt jaunumu abonēšanu.
Partnerattiecības
Maksājumu metodes
Piegādes metodes
EBA National Winner Banner