0
Jautājums
0.00 €
0
Grozs
0.00 €
Ielāde...
Ielāde...
Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti!
Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti!Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti!
Prece nav noliktavā.
Atvainojiet, bet prece nav noliktavā.

Cisco 1000BASE-LX SFP Transceiver tīlkla mediju pārveidotājs 1000 Mbit/s 1310 nm

Part number: MGBLX1
EAN: 882658262791
-12%
170.96 € bez PVN
149.86 € bez PVN
181.33 € ar PVN
Pieejamība:
41-50  gab.
Piegāde:
trešdiena, 2022. gada 24. augusts
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Siuntimas kurjeru  8.24 € Aprēķini
Apraksts
Lasīt vairāk par Cisco 1000BASE-LX SFP Transceiver tīlkla mediju pārveidotājs 1000 Mbit/s 1310 nm
Specifikācija
Tīklošana
Datu pārsūtīšanas ātrums (max) 1000 Mbit/s  
Kabeļa likšanas tehnoloģija 1000Base-LX  
Savienojamība
Savienojamības tehnoloģija Vadu  
Darbības rādītāji
Maksimālais pārskaitījums attālums 10000 m  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  Viļņa garums 1310 nm  
Design
Drošība FDA 21 CFR 1040.10 & 1040.11, EN60950, EN (IEC) 60825-1,2  
Sertifikācija FCC Part 15 Class B, EN55022 Class B (CISPR 22B), VCCI Class B.  
Enerģijas pārvaldība
Enerģija patēriņš 1 W  
Vadības īpašības
Karstā pārnese (hot-swap) Jā  
Plug and Play Jā  
Svars&dimensijas
Svars 18 g  
Ārējās vides apstākļi
Darbības temperatūras amplitūda (T-T) 0 - 70 °C  
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) -40 - 85 °C  
Darbības relatīvā mitruma amplitūda 10 - 85%  
Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda 5 - 90%  
Papildus informācija
Pārraides jauda -9,5 - -3 decibeli uz milivatu  
Dimensijas (WxDxH) 13,4 x 55,7 x 8,5 mm  
Interfeiss SFP  
Savienotājs(i) LC-LC  
Pilns duplekss Jā  
Šķiedras tips SMF  

Aktuālie piedāvājumi
Uzziniet visu jaunāko informāciju!
Pievienojieties mūsu jaunumu saņēmējiem, un vienmēr esat informēts(-a) par mūsu īpašajiem piedāvājumiem un jaunumiem.

Noklikšķinot uz "Abonēt jaunumus", Jūs piekrītat saņemt reklāmas informāciju savā e-pastā. Jūsu personas datus apstrādās Senetic S.A., juridiskā adrese ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Poland. Jums ir tiesības pieprasīt piekļuvi saviem personas datiem un tos labot vai dzēst, ka arī ierobežot vai aizliegt to apstrādi. Vairāk informācijas par personas datu apstrādi varat atrast privātuma politikā.

Nepareiza e-pasta adrese.
Šī e-pasta adrese jau ir apstiprināta.
Šī e-pasta adrese vēl ir neapstiprināta.
Paldies!
Pārbaudiet savu e-pastu. Jūs saņemsiet no mums ziņojumu, kurā būs norādīts, ka nepieciešams apstiprināt jaunumu abonēšanu.
Partnerattiecības
Maksājumu metodes
Piegādes metodes
EBA National Winner Banner