0
Jautājums
0.00 €
0
Grozs
0.00 €
Ielāde...
Ielāde...
Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti!
Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti! Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti!
Prece nav noliktavā.
Atvainojiet, bet prece nav noliktavā.

Cisco 1000BASE-LX SFP Transceiver tīlkla mediju pārveidotājs 1000 Mbit/s 1310 nm

EAN: 882658262791
Part number: MGBLX1
SKU: 1004062
165.59 € bez PVN
200.36 € ar PVN
Pieejamība:
4  gab.
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Kurjera sūtījums no:  7.70 € Aprēķiniet piegādes izmaksas
Piegāde no: pirmdiena, 2024. gada 22. aprīlis
Maksājumu veidi
Piegādes veidi

Cisco 1000BASE-LX SFP Transceiver tīlkla mediju pārveidotājs 1000 Mbit/s 1310 nm

EAN:

882658262791

Part number:

MGBLX1

SKU: 1004062
Ideāli risinājumi jūsu biznesam
Mēs atrodam optimālo risinājumu jūsu uzņēmumam. Mūsu pārdošanas un pirmspārdošanas speciālisti katru dienu izvēlas produktus un pakalpojumus mūsu klientiem.
Iekārtu ekspress piegāde visā pasaulē
Mēs garantējam savlaicīgu jūsu aprīkojuma piegādi, lai kur jūs atrastos. Mēs sadarbojamies ar partneriem visā pasaulē, lai nodrošinātu, ka mūsu loģistika ir optimizēta.
Garantēts īstenošanas atbalsts
Mēs piedāvājam atbalstu risinājumu ieviešanā jūsu uzņēmumā. Mūsu kvalificētie inženieri palīdz efektīvi pārvaldīt jūsu infrastruktūru.
Klients pirmajā vietā
Mūsu RMA eksperti ātri un efektīvi risina sūdzības un veic iekārtu nomaiņu, lai jūsu bizness varētu netraucēti darboties.
Apraksts
Cisco 1000BASE-LX SFP Transceiver. Maksimālais datu pārraides ātrums: 1000 Mbit/s, Kabeļa likšanas tehnoloģija: 1000Base-LX. Savienojamības tehnoloģija: Vadu. Maksimālais pārskaitījums attālums: 10000 m, Viļņa garums: 1310 nm. Izcelsmes valsts: Ķīna, Drošība: FDA 21 CFR 1040.10 & 1040.11, EN60950, EN (IEC) 60825-1,2, Sertifikācija: FCC Part 15 Class B, EN55022 Class B (CISPR 22B), VCCI Class B.. Enerģija patēriņš: 1 W
Specifikācija
Tīklošana
Maksimālais datu pārraides ātrums  Maksimālais datu pārraides ātrums
1000 Mbit/s
Izvērst aprakstu
Kabeļa likšanas tehnoloģija  Kabeļa likšanas tehnoloģija
1000Base-LX
Izvērst aprakstu
Savienojamība
Savienojamības tehnoloģija  Savienojamības tehnoloģija
Vadu
Izvērst aprakstu
Darbības rādītāji
Maksimālais pārskaitījums attālums  Maksimālais pārskaitījums attālums
10000 m
Izvērst aprakstu
Viļņa garums  Viļņa garums
1310 nm
Izvērst aprakstu
Dizains
Izcelsmes valsts  Izcelsmes valsts
Ķīna
Izvērst aprakstu
Drošība  Drošība
FDA 21 CFR 1040.10 & 1040.11, EN60950, EN (IEC) 60825-1,2
Izvērst aprakstu
Sertifikācija 
FCC Part 15 Class B, EN55022 Class B (CISPR 22B), VCCI Class B.
Izvērst aprakstu
Enerģijas pārvaldība
Enerģija patēriņš  Enerģija patēriņš
1 W
Izvērst aprakstu
Vadības īpašības
Karstā pārnese (hot-swap) 
Izvērst aprakstu
Plug and Play  Plug and Play
Izvērst aprakstu
Svars&dimensijas
Platums  Platums
55,7 mm
Izvērst aprakstu
Dziļums  Dziļums
13,4 mm
Izvērst aprakstu
Augstums  Augstums
8,5 mm
Izvērst aprakstu
Svars  Svars
20 g
Izvērst aprakstu
Ārējās vides apstākļi
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)  Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
0 - 70 °C
Izvērst aprakstu
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T)  Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Izvērst aprakstu
Darbības relatīvā mitruma amplitūda 
10 - 85%
Izvērst aprakstu
Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda 
5 - 90%
Izvērst aprakstu
Informācija par iepakojumu
Iepakojuma platums  Iepakojuma platums
81,3 mm
Izvērst aprakstu
Iepakojuma dziļums  Iepakojuma dziļums
127 mm
Izvērst aprakstu
Iepakojuma augstums  Iepakojuma augstums
25,4 mm
Izvērst aprakstu
Iepakojuma svars  Iepakojuma svars
50 g
Izvērst aprakstu
Loģistiskie dati
Harmonizētās sistēmas (HS) kods 
85176990
Izvērst aprakstu
Skaits iepakojumā 
1 pcs
Izvērst aprakstu
Papildus informācija
Pārraides jaudas diapazons 
-9,5 - -3 decibeli uz milivatu
Izvērst aprakstu
Pilns duplekss  Pilns duplekss
Izvērst aprakstu
Savienotājs(i) 
LC-LC
Izvērst aprakstu
Interfeiss  Interfeiss
SFP
Izvērst aprakstu
Dimensijas (WxDxH)  Dimensijas (WxDxH)
13,4 x 55,7 x 8,5 mm
Izvērst aprakstu
Šķiedras tips 
SMF
Izvērst aprakstu

Izvēlēti produkti

Uzziniet visu jaunāko informāciju!
Pievienojieties mūsu jaunumu saņēmējiem, un vienmēr esat informēts(-a) par mūsu īpašajiem piedāvājumiem un jaunumiem.

Noklikšķinot uz "Abonēt jaunumus", Jūs piekrītat saņemt reklāmas informāciju savā e-pastā. Jūsu personas datus apstrādās Senetic S.A., juridiskā adrese ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Poland. Jums ir tiesības pieprasīt piekļuvi saviem personas datiem un tos labot vai dzēst, ka arī ierobežot vai aizliegt to apstrādi. Vairāk informācijas par personas datu apstrādi varat atrast privātuma politikā.

Nepareiza e-pasta adrese.
Šī e-pasta adrese jau ir apstiprināta.
Šī e-pasta adrese vēl ir neapstiprināta.
Paldies!
Pārbaudiet savu e-pastu. Jūs saņemsiet no mums ziņojumu, kurā būs norādīts, ka nepieciešams apstiprināt jaunumu abonēšanu.
Maksājumu metodes
Piegādes metodes
Sertifikāti un apbalvojumi