Ok
0
Jautājums
0.00 €
0
Grozs
0.00 €
Ielāde...
Ielāde...
Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti!
Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti! Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti!
Prece nav noliktavā.
Atvainojiet, bet prece nav noliktavā.

Cisco GLC-SX-MMD= tīkla raiduztvērēja modulis Optiskā škiedra 1000 Mbit/s SFP 850 nm

EAN: 882658340895
Part number: GLC-SX-MMD=
SKU: 1003153
134.53 € bez PVN
162.78 € ar PVN
Pieejamība:
11-20  gab.
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Kurjera sūtījums no:  7.70 € Aprēķiniet piegādes izmaksas
Piegāde no: piektdiena, 2024. gada 1. marts
Maksājumu veidi
Piegādes veidi

Cisco GLC-SX-MMD= tīkla raiduztvērēja modulis Optiskā škiedra 1000 Mbit/s SFP 850 nm

EAN:

882658340895

Part number:

GLC-SX-MMD=

SKU: 1003153
SFP transceiver type: Optiskā škiedra
Datu pārsūtīšanas ātrums (max): 1000 Mbit/s
Interfeisa tips: SFP
Tiek atbalstīta multirežīmu optiskā šķiedra (MMF):
FFiber optic connector: LC
Viļņa garums: 850 nm
Izvērst aprakstu
Ideāli risinājumi jūsu biznesam
Mēs atrodam optimālo risinājumu jūsu uzņēmumam. Mūsu pārdošanas un pirmspārdošanas speciālisti katru dienu izvēlas produktus un pakalpojumus mūsu klientiem.
Iekārtu ekspress piegāde visā pasaulē
Mēs garantējam savlaicīgu jūsu aprīkojuma piegādi, lai kur jūs atrastos. Mēs sadarbojamies ar partneriem visā pasaulē, lai nodrošinātu, ka mūsu loģistika ir optimizēta.
Garantēts īstenošanas atbalsts
Mēs piedāvājam atbalstu risinājumu ieviešanā jūsu uzņēmumā. Mūsu kvalificētie inženieri palīdz efektīvi pārvaldīt jūsu infrastruktūru.
Klients pirmajā vietā
Mūsu RMA eksperti ātri un efektīvi risina sūdzības un veic iekārtu nomaiņu, lai jūsu bizness varētu netraucēti darboties.
Apraksts
Cisco GLC-SX-MMD=. SFP veids raiduztvērēja veids: Optiskā škiedra, Maksimālais datu pārraides ātrums: 1000 Mbit/s, Interfeisa tips: SFP. Enerģija patēriņš: 1,5 W. Platums: 13,4 mm, Dziļums: 56,5 mm, Augstums: 8,5 mm
Specifikācija
Darbības rādītāji
SFP veids raiduztvērēja veids 
Optiskā škiedra
Izvērst aprakstu
Maksimālais datu pārraides ātrums  Maksimālais datu pārraides ātrums
1000 Mbit/s
Izvērst aprakstu
Interfeisa tips 
SFP
Izvērst aprakstu
Tiek atbalstīta multirežīmu optiskā šķiedra (MMF) 
Izvērst aprakstu
Optiskās šķiedras konektors  Optiskās šķiedras konektors
LC
Izvērst aprakstu
Atbalstītie šķiedras kabeļa diametri 
50/125,62.5/125 µm
Izvērst aprakstu
SFP raiduztvērēja standarts 
SX
Izvērst aprakstu
Maksimālais pārskaitījums attālums  Maksimālais pārskaitījums attālums
10000 m
Izvērst aprakstu
Viļņa garums  Viļņa garums
850 nm
Izvērst aprakstu
Tīkla standarts  Tīkla standarts
IEEE 802.3z
Izvērst aprakstu
Auto MDI/MDI-X  Auto MDI/MDI-X
Izvērst aprakstu
Šķiedras kanāla pieslēgvieta  Šķiedras kanāla pieslēgvieta
2
Izvērst aprakstu
Īpašības
Karstā pārnese (hot-swap) 
Izvērst aprakstu
Enerģijas pārvaldība
Enerģija patēriņš  Enerģija patēriņš
1,5 W
Izvērst aprakstu
Ārējās vides apstākļi
Darbības temperatūras amplitūda (T-T)  Darbības temperatūras amplitūda (T-T)
0 - 70 °C
Izvērst aprakstu
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T)  Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T)
-40 - 85 °C
Izvērst aprakstu
Svars&dimensijas
Platums  Platums
13,4 mm
Izvērst aprakstu
Dziļums  Dziļums
56,5 mm
Izvērst aprakstu
Augstums  Augstums
8,5 mm
Izvērst aprakstu
Svars  Svars
75 g
Izvērst aprakstu
Loģistiskie dati
Harmonizētās sistēmas (HS) kods 
85369010
Izvērst aprakstu
Izvēlēti produkti
Uzziniet visu jaunāko informāciju!
Pievienojieties mūsu jaunumu saņēmējiem, un vienmēr esat informēts(-a) par mūsu īpašajiem piedāvājumiem un jaunumiem.

Noklikšķinot uz "Abonēt jaunumus", Jūs piekrītat saņemt reklāmas informāciju savā e-pastā. Jūsu personas datus apstrādās Senetic S.A., juridiskā adrese ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Poland. Jums ir tiesības pieprasīt piekļuvi saviem personas datiem un tos labot vai dzēst, ka arī ierobežot vai aizliegt to apstrādi. Vairāk informācijas par personas datu apstrādi varat atrast privātuma politikā.

Nepareiza e-pasta adrese.
Šī e-pasta adrese jau ir apstiprināta.
Šī e-pasta adrese vēl ir neapstiprināta.
Paldies!
Pārbaudiet savu e-pastu. Jūs saņemsiet no mums ziņojumu, kurā būs norādīts, ka nepieciešams apstiprināt jaunumu abonēšanu.
Maksājumu metodes
Piegādes metodes
Sertifikāti un apbalvojumi