0
Jautājums
0.00 €
0
Grozs
0.00 €
Ielāde...
Ielāde...
Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti!
Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti!Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti!
Prece nav noliktavā.
Atvainojiet, bet prece nav noliktavā.

GLC-BX40-U-I=

Produkta nosaukums: Cisco GLC-BX40-U-I= tīkla raiduztvērēja modulis Optiskā škiedra 1000 Mbit/s SFP 1310 nm
EAN: 0882658632044
-60%
2240.99 € bez PVN
898.92 € bez PVN
1087.69 € ar PVN
Prece noliktavā ir beigusies
Apraksts
Lasīt vairāk par Cisco GLC-BX40-U-I= tīkla raiduztvērēja modulis Optiskā škiedra 1000 Mbit/s SFP 1310 nm
Specifikācija
Darbības rādītāji
SFP transceiver type Optiskā škiedra  
Datu pārsūtīšanas ātrums (max) 1000 Mbit/s  
Interfeisa tips SFP  
Tiek atbalstīta viena režīma optiskā šķiedra (SMF) Jā  
SFP raiduztvērēja standarts BX-U  
Maksimālais pārskaitījums attālums 40000 m  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  Viļņa garums 1310 nm  
Tx power (min) -5 decibeli uz milivatu  
Tx power (max) 3 decibeli uz milivatu  
Rx power (min) -25 decibeli uz milivatu  
Rx power (max) 3 decibeli uz milivatu  
Tīkla standarts IEEE 802.3ah,IEEE 802.3z  
Kabeļa likšanas tehnoloģija 1000BASE-BX40  
Īpašības
Produkta krāsa Pelēks  
Karstā pārnese (hot-swap) Jā  
Enerģijas pārvaldība
Enerģija patēriņš 1 W  
Ārējās vides apstākļi
Darbības temperatūras amplitūda (T-T) -40 - 85 °C  
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) -40 - 85 °C  
Svars&dimensijas
Platums 13,4 mm  
Dziļums 56,5 mm  
Augstums 8,5 mm  
Svars 75 g  
Informācija par iepakojumu
Iekļauto produktu skaits 1 pcs  

Aktuālie piedāvājumi
Uzziniet visu jaunāko informāciju!
Pievienojieties mūsu jaunumu saņēmējiem, un vienmēr esat informēts(-a) par mūsu īpašajiem piedāvājumiem un jaunumiem.

Noklikšķinot uz "Abonēt jaunumus", Jūs piekrītat saņemt reklāmas informāciju savā e-pastā. Jūsu personas datus apstrādās Senetic S.A., juridiskā adrese ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Poland. Jums ir tiesības pieprasīt piekļuvi saviem personas datiem un tos labot vai dzēst, ka arī ierobežot vai aizliegt to apstrādi. Vairāk informācijas par personas datu apstrādi varat atrast privātuma politikā.

Nepareiza e-pasta adrese.
Šī e-pasta adrese jau ir apstiprināta.
Šī e-pasta adrese vēl ir neapstiprināta.
Paldies!
Pārbaudiet savu e-pastu. Jūs saņemsiet no mums ziņojumu, kurā būs norādīts, ka nepieciešams apstiprināt jaunumu abonēšanu.
Partnerattiecības
Maksājumu metodes
Piegādes metodes
EBA National Winner Banner