0
Jautājums
0.00 €
0
Grozs
0.00 €
Ielāde...
Ielāde...
Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti!
Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti!Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti!
Prece nav noliktavā.
Atvainojiet, bet prece nav noliktavā.

Cisco GLC-BX-U= tīlkla mediju pārveidotājs 1000 Mbit/s 1310 nm

Part number: GLC-BX-U=
EAN: 882658010811
-60%
1120.30 € bez PVN
449.62 € bez PVN
544.04 € ar PVN
Prece noliktavā ir beigusies
Apraksts
Lasīt vairāk par Cisco GLC-BX-U= tīlkla mediju pārveidotājs 1000 Mbit/s 1310 nm
Specifikācija
Darbības rādītāji
SFP transceiver type Optiskā škiedra  
Datu pārsūtīšanas ātrums (max) 1000 Mbit/s  
Interfeisa tips mini-GBIC  
Tiek atbalstīta viena režīma optiskā šķiedra (SMF) Jā  
FFiber optic connector LC, PC (dators)  
Maksimālais pārskaitījums attālums 10000 m  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  Viļņa garums 1310 nm  
Tx viļņa garums (min) 1260 nm  
Tx viļņa garums (max) 1360 nm  
Rx viļņa garums (min) 1480 nm  
RX viļņa garums (max) 1500 nm  
Tx power (min) -9 decibeli uz milivatu  
Tx power (max) -3 decibeli uz milivatu  
Rx power (min) -19,5 decibeli uz milivatu  
Rx power (max) -3 decibeli uz milivatu  
Kabeļa likšanas tehnoloģija 1000BASE-BX10-U  
Digitāls diagnostikas monitorings (DDM) Jā  
Īpašības
Produkta krāsa Nerūsējošs tērauds  
Savienojamie produkti Catalyst 2960, 3560, 3750, 4500, 4948, ME 2400, 3400  
Svars&dimensijas
Platums 8,5 mm  
Dziļums 56,5 mm  
Augstums 13,4 mm  
Svars 75 g  
Informācija par iepakojumu
Iekļauto produktu skaits 1 pcs  
Tehniskās detaļas
Ilgtspējas sertifikāti RoHS  

Aktuālie piedāvājumi
Uzziniet visu jaunāko informāciju!
Pievienojieties mūsu jaunumu saņēmējiem, un vienmēr esat informēts(-a) par mūsu īpašajiem piedāvājumiem un jaunumiem.

Noklikšķinot uz "Abonēt jaunumus", Jūs piekrītat saņemt reklāmas informāciju savā e-pastā. Jūsu personas datus apstrādās Senetic S.A., juridiskā adrese ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Poland. Jums ir tiesības pieprasīt piekļuvi saviem personas datiem un tos labot vai dzēst, ka arī ierobežot vai aizliegt to apstrādi. Vairāk informācijas par personas datu apstrādi varat atrast privātuma politikā.

Nepareiza e-pasta adrese.
Šī e-pasta adrese jau ir apstiprināta.
Šī e-pasta adrese vēl ir neapstiprināta.
Paldies!
Pārbaudiet savu e-pastu. Jūs saņemsiet no mums ziņojumu, kurā būs norādīts, ka nepieciešams apstiprināt jaunumu abonēšanu.
Partnerattiecības
Maksājumu metodes
Piegādes metodes
EBA National Winner Banner