0
Jautājums
0.00 €
0
Grozs
0.00 €
Ielāde...
Ielāde...
Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti!
Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti!Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti!
Prece nav noliktavā.
Atvainojiet, bet prece nav noliktavā.

AT-MMC2000/SP-960

Produkta nosaukums: Allied Telesis AT-MMC2000/SP-960 tīlkla mediju pārveidotājs 1000 Mbit/s 850 nm Multi režīms Sudrabs
EAN: 767035218632
Part number: AT-MMC2000/SP-960
119.90 € bez PVN
145.08 € ar PVN
Pieejamība:
11-20  gab.
Piegāde:
trešdiena, 2023. gada 22. februāris
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Siuntimas kurjeru  7.05 € Aprēķini
Apraksts
Lasīt vairāk par Allied Telesis AT-MMC2000/SP-960 tīlkla mediju pārveidotājs 1000 Mbit/s 850 nm Multi režīms Sudrabs
Specifikācija
Tīklošana
Datu pārsūtīšanas ātrums (max) 1000 Mbit/s  
Converter input interface 10Base-T, 100Base-T, 1000Base-T  
Converter output interface 1000Base-SX  
Tīkla standarts IEEE 802.1Q  
Ethernet interface type Tīkls Gigabit Ethernet  
Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums 10,100,1000 Mbit/s  
Fiber ethernet cabling technology 1000BASE‑SX  
Jumbo Frames atbalsts Jā  
Atbalsta VLAN Jā  
Savienojamība
Savienojamības tehnoloģija Vadu  
Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits 1  
FFiber optic connector SFP  
Darbības rādītāji
Maksimālais pārskaitījums attālums 500 m  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  Viļņa garums 850 nm  
Fiber mode structure Multi režīms  
Design
Iekšējs Nē  
Produkta krāsa Sudrabs  
Sertifikācija CE, UL60950-1, EN60950-1, FCC Class A, EN55022 Class A, CISPR 22 Class A, C-TICK, VCCI  
Enerģijas pārvaldība
Ieejas spriegums 12 V  
Ieejas strāva 0.14 A  
Svars&dimensijas
Platums 54,9 mm  
Dziļums 101,6 mm  
Augstums 21,8 mm  
Svars 170 g  
Ārējās vides apstākļi
Darbības temperatūras amplitūda (T-T) 0 - 50 °C  
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) -30 - 70 °C  
Darbības relatīvā mitruma amplitūda 5 - 95%  
Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda 5 - 95%  
Ekspluatācijas augstums 0 - 3048 m  
Iepakojuma saturs
Manuāls Jā  
Ātrās instalācijas gids Jā  
User guide Jā  

Aktuālie piedāvājumi
Uzziniet visu jaunāko informāciju!
Pievienojieties mūsu jaunumu saņēmējiem, un vienmēr esat informēts(-a) par mūsu īpašajiem piedāvājumiem un jaunumiem.

Noklikšķinot uz "Abonēt jaunumus", Jūs piekrītat saņemt reklāmas informāciju savā e-pastā. Jūsu personas datus apstrādās Senetic S.A., juridiskā adrese ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Poland. Jums ir tiesības pieprasīt piekļuvi saviem personas datiem un tos labot vai dzēst, ka arī ierobežot vai aizliegt to apstrādi. Vairāk informācijas par personas datu apstrādi varat atrast privātuma politikā.

Nepareiza e-pasta adrese.
Šī e-pasta adrese jau ir apstiprināta.
Šī e-pasta adrese vēl ir neapstiprināta.
Paldies!
Pārbaudiet savu e-pastu. Jūs saņemsiet no mums ziņojumu, kurā būs norādīts, ka nepieciešams apstiprināt jaunumu abonēšanu.
Partnerattiecības
Maksājumu metodes
Piegādes metodes
EBA National Winner Banner