0
Jautājums
0.00 €
0
Grozs
0.00 €
Ielāde...
Ielāde...
Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti!
Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti!Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti!
Prece nav noliktavā.
Atvainojiet, bet prece nav noliktavā.

470-ABPH

Produkta nosaukums: DELL 470-ABPH optisko šķiedru kabelis 1 m MTP 4x LC OM4 Krāsa "Aqua"
EAN: 5397184330517
Part number: 470-ABPH
179.44 € bez PVN
217.12 € ar PVN
Prece noliktavā ir beigusies
Apraksts
Lasīt vairāk par DELL 470-ABPH optisko šķiedru kabelis 1 m MTP 4x LC OM4 Krāsa "Aqua"
Specifikācija
Īpašības
Kabeļa garums 1 m  
Savienotājs 1 MTP  
Savienotājs 2 4x LC  
Savienotāja veids Vīrišķais/Vīrišķais  
Optiskās šķiedras veids OM4  
Produkta krāsa Krāsa "Aqua"  
Zīmolu saderība Dell  
Informācija par iepakojumu
Daudzums 1  
Papildus informācija
Savietojamība - Dell Networking N4000 Series - Dell Networking N4032 - Dell Networking N4032F - Dell Networking N4064 - Dell Networking N4064F - Dell Networking S4048 - Dell Networking S4048T-ON - Dell Networking S5212F-ON - Dell Networking S5224F-ON - Dell Networking S5232F-ON - Dell Networking S5248F-ON - Dell Networking S5296F-ON - Dell Networking S6000 - Dell Networking S6100 - Dell Networking X1018 - Dell Networking X1026 - Dell Networking X1052 - Dell Networking X4012 - Dell Networking Z9100 - Dell Networking Z9500 - PowerConnect M8024K  

Aktuālie piedāvājumi
Uzziniet visu jaunāko informāciju!
Pievienojieties mūsu jaunumu saņēmējiem, un vienmēr esat informēts(-a) par mūsu īpašajiem piedāvājumiem un jaunumiem.

Noklikšķinot uz "Abonēt jaunumus", Jūs piekrītat saņemt reklāmas informāciju savā e-pastā. Jūsu personas datus apstrādās Senetic S.A., juridiskā adrese ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Poland. Jums ir tiesības pieprasīt piekļuvi saviem personas datiem un tos labot vai dzēst, ka arī ierobežot vai aizliegt to apstrādi. Vairāk informācijas par personas datu apstrādi varat atrast privātuma politikā.

Nepareiza e-pasta adrese.
Šī e-pasta adrese jau ir apstiprināta.
Šī e-pasta adrese vēl ir neapstiprināta.
Paldies!
Pārbaudiet savu e-pastu. Jūs saņemsiet no mums ziņojumu, kurā būs norādīts, ka nepieciešams apstiprināt jaunumu abonēšanu.
Partnerattiecības
Maksājumu metodes
Piegādes metodes
EBA National Winner Banner