0
Jautājums
0.00 €
0
Grozs
0.00 €
Ielāde...
Ielāde...
Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti!
Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti!Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti!
Prece nav noliktavā.
Atvainojiet, bet prece nav noliktavā.

470-ABPE

Produkta nosaukums: DELL 470-ABPE optisko šķiedru kabelis 3 m MTP 4x LC OM4 Krāsa "Aqua"
EAN: 884116248507
Part number: 470-ABPE
224.74 € bez PVN
271.94 € ar PVN
Prece noliktavā ir beigusies
Apraksts
Lasīt vairāk par DELL 470-ABPE optisko šķiedru kabelis 3 m MTP 4x LC OM4 Krāsa "Aqua"
Specifikācija
Īpašības
Kabeļa garums 3 m  
Savienotājs 1 MTP  
Savienotājs 2 4x LC  
Savienotāja veids Vīrišķais/Vīrišķais  
Optiskās šķiedras veids OM4  
Produkta krāsa Krāsa "Aqua"  
Fiber mode structure Multi režīms  
Zīmolu saderība Dell  
Informācija par iepakojumu
Daudzums 1  
Papildus informācija
Savietojamība - Dell Networking S6100 - Dell Networking Z9100 - Networking S4048-ON - PowerConnect M6348 - PowerConnect M8024  

Aktuālie piedāvājumi
Uzziniet visu jaunāko informāciju!
Pievienojieties mūsu jaunumu saņēmējiem, un vienmēr esat informēts(-a) par mūsu īpašajiem piedāvājumiem un jaunumiem.

Noklikšķinot uz "Abonēt jaunumus", Jūs piekrītat saņemt reklāmas informāciju savā e-pastā. Jūsu personas datus apstrādās Senetic S.A., juridiskā adrese ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Poland. Jums ir tiesības pieprasīt piekļuvi saviem personas datiem un tos labot vai dzēst, ka arī ierobežot vai aizliegt to apstrādi. Vairāk informācijas par personas datu apstrādi varat atrast privātuma politikā.

Nepareiza e-pasta adrese.
Šī e-pasta adrese jau ir apstiprināta.
Šī e-pasta adrese vēl ir neapstiprināta.
Paldies!
Pārbaudiet savu e-pastu. Jūs saņemsiet no mums ziņojumu, kurā būs norādīts, ka nepieciešams apstiprināt jaunumu abonēšanu.
Partnerattiecības
Maksājumu metodes
Piegādes metodes
EBA National Winner Banner