0
Jautājums
0.00 €
0
Grozs
0.00 €
Ielāde...
Ielāde...
Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti!
Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti!Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti!
Prece nav noliktavā.
Atvainojiet, bet prece nav noliktavā.

407-BBVO

Produkta nosaukums: DELL 407-BBVO tīkla raiduztvērēja modulis Optiskā škiedra 100000 Mbit/s QSFP28
EAN: 5706998333490
Part number: 407-BBVO
2341.77 € bez PVN
2833.54 € ar PVN
Prece noliktavā ir beigusies
Apraksts
Lasīt vairāk par DELL 407-BBVO tīkla raiduztvērēja modulis Optiskā škiedra 100000 Mbit/s QSFP28
Specifikācija
Darbības rādītāji
SFP transceiver type Optiskā škiedra  
Datu pārsūtīšanas ātrums (max) 100000 Mbit/s  
Interfeisa tips QSFP28  
Tiek atbalstīta multirežīmu optiskā šķiedra (MMF) Jā  
FFiber optic connector LC  
SFP raiduztvērēja standarts CWDM4  
Maksimālais pārskaitījums attālums 2000 m  
Ethernet/LAN savienojums Jā  
Ethernet interface type 100 Gigabit Ethernet  
Īpašības
Hot-Plug atbalsts Jā  
Zīmolu saderība Dell  
Savienojamie produkti - Dell Networking S5248F-ON - Dell Networking Z9100 - Dell Networking S6100 - Dell Networking S5232F-ON - Dell Networking S5212F-ON - Dell Networking S5224F-ON - Dell Networking S5296F-ON  

Aktuālie piedāvājumi
Uzziniet visu jaunāko informāciju!
Pievienojieties mūsu jaunumu saņēmējiem, un vienmēr esat informēts(-a) par mūsu īpašajiem piedāvājumiem un jaunumiem.

Noklikšķinot uz "Abonēt jaunumus", Jūs piekrītat saņemt reklāmas informāciju savā e-pastā. Jūsu personas datus apstrādās Senetic S.A., juridiskā adrese ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Poland. Jums ir tiesības pieprasīt piekļuvi saviem personas datiem un tos labot vai dzēst, ka arī ierobežot vai aizliegt to apstrādi. Vairāk informācijas par personas datu apstrādi varat atrast privātuma politikā.

Nepareiza e-pasta adrese.
Šī e-pasta adrese jau ir apstiprināta.
Šī e-pasta adrese vēl ir neapstiprināta.
Paldies!
Pārbaudiet savu e-pastu. Jūs saņemsiet no mums ziņojumu, kurā būs norādīts, ka nepieciešams apstiprināt jaunumu abonēšanu.
Partnerattiecības
Maksājumu metodes
Piegādes metodes
EBA National Winner Banner