0
Jautājums
0.00 €
0
Grozs
0.00 €
Ielāde...
Ielāde...
Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti!
Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti!Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti!
Prece nav noliktavā.
Atvainojiet, bet prece nav noliktavā.

407-BBSK

Produkta nosaukums: DELL 407-BBSK tīkla raiduztvērēja modulis Optiskā škiedra 40000 Mbit/s QSFP+ 850 nm
EAN: 5397184376997
Part number: 407-BBSK
483.51 € bez PVN
585.05 € ar PVN
Prece noliktavā ir beigusies
Apraksts
Lasīt vairāk par DELL 407-BBSK tīkla raiduztvērēja modulis Optiskā škiedra 40000 Mbit/s QSFP+ 850 nm
Specifikācija
Darbības rādītāji
SFP transceiver type Optiskā škiedra  
Datu pārsūtīšanas ātrums (max) 40000 Mbit/s  
Interfeisa tips QSFP+  
Tiek atbalstīta multirežīmu optiskā šķiedra (MMF) Jā  
FFiber optic connector LC  
Maksimālais pārskaitījums attālums 250 m  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  Viļņa garums 850 nm  
Ethernet interface type 40 Gigabit Ethernet  
Šķiedras kanāla pieslēgvieta 2  
Īpašības
Produkta krāsa Sudrabs  
Karstā pārnese (hot-swap) Jā  
Zīmolu saderība Dell  
Savienojamie produkti - Networking C9010 - Networking N4000 Series - Networking N4032 - Networking N4032F - Networking N4064 - Networking N4064F - Networking S4048T-ON - Networking S5212F-ON - Networking S5224F-ON - Networking S5232F-ON - Networking S5248F-ON - Networking S5296F-ON - Networking S6000 - Networking S6100 - Networking Z9100 - Networking Z9500  
Informācija par iepakojumu
Iekļauto produktu skaits 1 pcs  

Aktuālie piedāvājumi
Uzziniet visu jaunāko informāciju!
Pievienojieties mūsu jaunumu saņēmējiem, un vienmēr esat informēts(-a) par mūsu īpašajiem piedāvājumiem un jaunumiem.

Noklikšķinot uz "Abonēt jaunumus", Jūs piekrītat saņemt reklāmas informāciju savā e-pastā. Jūsu personas datus apstrādās Senetic S.A., juridiskā adrese ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Poland. Jums ir tiesības pieprasīt piekļuvi saviem personas datiem un tos labot vai dzēst, ka arī ierobežot vai aizliegt to apstrādi. Vairāk informācijas par personas datu apstrādi varat atrast privātuma politikā.

Nepareiza e-pasta adrese.
Šī e-pasta adrese jau ir apstiprināta.
Šī e-pasta adrese vēl ir neapstiprināta.
Paldies!
Pārbaudiet savu e-pastu. Jūs saņemsiet no mums ziņojumu, kurā būs norādīts, ka nepieciešams apstiprināt jaunumu abonēšanu.
Partnerattiecības
Maksājumu metodes
Piegādes metodes
EBA National Winner Banner