0
Jautājums
0.00 €
0
Grozs
0.00 €
Ielāde...
Ielāde...
Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti!
Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti!Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti!
Prece nav noliktavā.
Atvainojiet, bet prece nav noliktavā.

407-BBRK

Produkta nosaukums: DELL 407-BBRK tīkla raiduztvērēja modulis 10000 Mbit/s SFP+ 1550 nm
EAN: 5397063938025
Part number: 407-BBRK
2319.38 € bez PVN
2806.45 € ar PVN
Prece noliktavā ir beigusies
Apraksts
Lasīt vairāk par DELL 407-BBRK tīkla raiduztvērēja modulis 10000 Mbit/s SFP+ 1550 nm
Specifikācija
Darbības rādītāji
Datu pārsūtīšanas ātrums (max) 10000 Mbit/s  
Interfeisa tips SFP+  
Tiek atbalstīta viena režīma optiskā šķiedra (SMF) Jā  
FFiber optic connector LC  
SFP raiduztvērēja standarts ZR  
Maksimālais pārskaitījums attālums 80000 m  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  Viļņa garums 1550 nm  
Fiber ethernet cabling technology 10GBASE-ZR  
Īpašības
Produkta krāsa Sudrabs  
Hot-Plug atbalsts Jā  
Savienojamie produkti - Dell Networking C1048P - Dell Networking C9010 - Dell Networking S6100 - Dell Networking Z9100 - Networking S4048-ON - Networking Z9500  
Informācija par iepakojumu
Iekļauto produktu skaits 1 pcs  

Aktuālie piedāvājumi
Uzziniet visu jaunāko informāciju!
Pievienojieties mūsu jaunumu saņēmējiem, un vienmēr esat informēts(-a) par mūsu īpašajiem piedāvājumiem un jaunumiem.

Noklikšķinot uz "Abonēt jaunumus", Jūs piekrītat saņemt reklāmas informāciju savā e-pastā. Jūsu personas datus apstrādās Senetic S.A., juridiskā adrese ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Poland. Jums ir tiesības pieprasīt piekļuvi saviem personas datiem un tos labot vai dzēst, ka arī ierobežot vai aizliegt to apstrādi. Vairāk informācijas par personas datu apstrādi varat atrast privātuma politikā.

Nepareiza e-pasta adrese.
Šī e-pasta adrese jau ir apstiprināta.
Šī e-pasta adrese vēl ir neapstiprināta.
Paldies!
Pārbaudiet savu e-pastu. Jūs saņemsiet no mums ziņojumu, kurā būs norādīts, ka nepieciešams apstiprināt jaunumu abonēšanu.
Partnerattiecības
Maksājumu metodes
Piegādes metodes
EBA National Winner Banner