0
Jautājums
0.00 €
0
Grozs
0.00 €
Ielāde...
Ielāde...
Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti!
Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti!Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti!
Prece nav noliktavā.
Atvainojiet, bet prece nav noliktavā.

407-BBOZ

Produkta nosaukums: DELL 407-BBOZ tīkla raiduztvērēja modulis Optiskā škiedra 40000 Mbit/s QSFP+ 850 nm
EAN: 5397063819539
Part number: 407-BBOZ
500.74 € bez PVN
605.90 € ar PVN
Prece noliktavā ir beigusies
Apraksts
Lasīt vairāk par DELL 407-BBOZ tīkla raiduztvērēja modulis Optiskā škiedra 40000 Mbit/s QSFP+ 850 nm
Specifikācija
Darbības rādītāji
SFP transceiver type Optiskā škiedra  
Datu pārsūtīšanas ātrums (max) 40000 Mbit/s  
Interfeisa tips QSFP+  
FFiber optic connector LC  
SFP raiduztvērēja standarts SR  
Maksimālais pārskaitījums attālums 150 m  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  Viļņa garums 850 nm  
Ethernet interface type 40 Gigabit Ethernet  
Šķiedras kanāla pieslēgvieta 1  
Īpašības
Zīmolu saderība Dell  
Savienojamie produkti - Dell Networking N3132PX-ON - Dell Networking N4000 Series - Dell Networking N4032 - Dell Networking N4032F - Dell Networking N4064 - Dell Networking N4064F - Dell Networking S4048-ON - Dell Networking S4048T-ON - Dell Networking S4810-ON - Dell Networking S5000 - Dell Networking S5212F-ON - Dell Networking S5224F-ON - Dell Networking S5232F-ON - Dell Networking S5248F-ON - Dell Networking S5296F-ON - Dell Networking S6100 - Dell Networking Z9100 - OptiPlex GX260 DT - PowerConnect 8100 - PowerConnect 8100 Series - PowerEdge C4130 - PowerEdge C4140 - PowerEdge C6320 - PowerEdge C6420 - PowerEdge FC420 - PowerEdge FC430 - PowerEdge FC620 - PowerEdge FC630 - PowerEdge FC640 - PowerEdge FC830 - PowerEdge M1000e - PowerEdge M640 - PowerEdge M640 VRTX - PowerEdge R200 - PowerEdge R220 - PowerEdge R230 - PowerEdge R240 - PowerEdge R300 - PowerEdge R320 - PowerEdge R330 - PowerEdge R340 - PowerEdge R410 - PowerEdge R415 - PowerEdge R420 - PowerEdge R430 - PowerEdge R440 - PowerEdge R510 - PowerEdge R515 - PowerEdge R520 - PowerEdge R530 - PowerEdge R540 - PowerEdge R610 - PowerEdge R620 - PowerEdge R630 - PowerEdge R640 - PowerEdge R6415 - PowerEdge R710 - PowerEdge R715 - PowerEdge R720 - PowerEdge R720XD - PowerEdge R730 - PowerEdge R730xd XL - PowerEdge R740 - PowerEdge R740XD - PowerEdge R740xd2 - PowerEdge R7415 - PowerEdge R7425 - PowerEdge R805 - PowerEdge R810 - PowerEdge R815 - PowerEdge R820 - Poweredge R830 - PowerEdge R840 - PowerEdge R900 - PowerEdge R905 - PowerEdge R910 - PowerEdge R920 - PowerEdge R930 - PowerEdge R940 - PowerEdge R940xa - PowerEdge T130 - PowerEdge T140 - PowerEdge T330 - PowerEdge T340 - PowerEdge T410 - PowerEdge T420 - PowerEdge T430 - PowerEdge T440 - PowerEdge T610 - PowerEdge T620 - PowerEdge T630 - PowerEdge T640 - PowerEdge T710 - PowerEdge XR2 - PowerVault DL2100 - PowerVault DL2200 - PowerVault DR4100 - PowerVault NX3000 - PowerVault NX3200 - PowerVault NX3300 - PowerVault NX400 - PowerVault NX440  
Informācija par iepakojumu
Iekļauto produktu skaits 1 pcs  

Aktuālie piedāvājumi
Uzziniet visu jaunāko informāciju!
Pievienojieties mūsu jaunumu saņēmējiem, un vienmēr esat informēts(-a) par mūsu īpašajiem piedāvājumiem un jaunumiem.

Noklikšķinot uz "Abonēt jaunumus", Jūs piekrītat saņemt reklāmas informāciju savā e-pastā. Jūsu personas datus apstrādās Senetic S.A., juridiskā adrese ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Poland. Jums ir tiesības pieprasīt piekļuvi saviem personas datiem un tos labot vai dzēst, ka arī ierobežot vai aizliegt to apstrādi. Vairāk informācijas par personas datu apstrādi varat atrast privātuma politikā.

Nepareiza e-pasta adrese.
Šī e-pasta adrese jau ir apstiprināta.
Šī e-pasta adrese vēl ir neapstiprināta.
Paldies!
Pārbaudiet savu e-pastu. Jūs saņemsiet no mums ziņojumu, kurā būs norādīts, ka nepieciešams apstiprināt jaunumu abonēšanu.
Partnerattiecības
Maksājumu metodes
Piegādes metodes
EBA National Winner Banner