0
Jautājums
0.00 €
0
Grozs
0.00 €
Ielāde...
Ielāde...
Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti!
Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti! Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti!
Prece nav noliktavā.
Atvainojiet, bet prece nav noliktavā.
Skontaktuj się z nami
<
Lūdzu, ievadiet savus personas datus. Bez šiem datiem mēs nevarēsim Jums sniegt atbildi uz piedāvājumu pieprasījumu. Pēc piedāvājumu pieprasījuma saņemšanas, mēs pieliksim visas pūles, lai izstrādātu Jums vislabāko piedāvājumu.

Jūsu personas datus apstrādās Senetic S.A., juridiskā adrese ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Poland. Jums ir tiesības pieprasīt piekļuvi saviem personas datiem un tos labot vai dzēst, ka arī ierobežot vai aizliegt to apstrādi. Vairāk informācijas par personas datu apstrādi varat atrast privātuma politikā.
Jau izvēlēts licences tips. Lai pārmainītu licences tipu jāattīra konfigurētājs.

Aizver
Attīrīt konfigurētāju?Ne
Izvēlēts produkts pieder cita tipa licencei nekā pašlaik izvēlēta.
Lai pievienotu šo produktu vispirms jāiztīra konfigurētājs.

Aizver
Microsoft licencēšanas veidi:
Open ValueOpen Value SubscriptionOEMFPP (BOX DVD)ESDServicesMicrosoft AccessoriesMicrosoft SubscriptionsMicrosoft Perpetual Licenses Microsoft SurfaceSurface Accessories
Jums ir nepieciešama palīdzība vai padoms?
Kontaktējaties ar mūsu ekspertiem:
+371 661 637 52 vai ar e-pasta starpniecību:
software at senetic dot lv
Microsoft Open Value
Licences programma Microsoft Open Value ir piemērota organizācijām, kas vēlas iegādāties īpašumtiesību licenci (beztermiņa), bet norēķināties par licenci iegādi ar priekšapmaksu vai sadalot maksājumus pa gadiem. Līgums tiek noslēgts uz 3 gadiem. Visas licences atbalsta Software Assurance (L+SA).

Līdzšinējie līgumi:

Licences veids, ņemot vērā pielietojumu, kādam licence ir paredzēta:

Open Value licencēšanas programmas versija valdības administrācijai ir pieejama izmantošanai tiesīgām mazām un vidējām valdības administratīvajām institūcijām. Tas ir licences veids ar kuru valsts iestādes var iegādāties Microsoft programmatūru par īpaši pievilcīgām cenām.
Versija visam uzņēmumam:

Šis variants ir piemērots uzņēmumiem, kas vēlas pielāgot programmatūras Microsoft licenci sava uzņēmuma vajadzībām nepieciešamajā laikā un daudzumā un jebkurā līguma darbības brīdī. Šīs iespējas izmantošanas nosacījums paredz sākuma pasūtījumā pasūtīt vismaz 5 izvēlēto produktu licences (L+SA vai SA), kas tiek piedāvātas šajā programmā. Nākamie pasūtījumi var sastāvēt tikai no vienas licences. Visas licences atbalsta Software Assurance.

Šis variants ir piemērots uzņēmumiem, kuriem ir vismaz 5 datori un kuri vēlas standartizēt programmatūru visos savos datoros, balstoties vismaz uz vienu no sekojošiem produktiem: Windows 7 Enterprise aktualizēts, Office Professional Plus, piekļuves licence serveriem Core CAL (Core Client Access License), Enterprise CAL, Windows Small Business Server CAL vai Windows Essential Business Server CAL. Visas licences atbalsta Software Assurance.
Maksājumi

Samaksa par licenci ir jāsamaksā tikai vienu reizi – trīs gadu ilgā licences līguma sākumā.

Izvēloties sadalīt maksājumu pa daļām, vienreizējā maksa par licenci tiek sadalīta 3 vienādās daļās. Maksājuma daļas ir pienākums noregulēt katra līguma gada sākumā.
Tālāk

Ja Jūs pārziniet Microsoft Open Value licencēšanu un vēlaties brīvi izvēlēties starp visiem piedāvājumā esošajiem licencēšanas produktiem izmantojiet ekspertiem paredzētos līdzekļus.Pasūtījums

  Izvēlēti produkti:
Attīri Attīri

Izvēlēti produkti

Uzziniet visu jaunāko informāciju!
Pievienojieties mūsu jaunumu saņēmējiem, un vienmēr esat informēts(-a) par mūsu īpašajiem piedāvājumiem un jaunumiem.

Noklikšķinot uz "Abonēt jaunumus", Jūs piekrītat saņemt reklāmas informāciju savā e-pastā. Jūsu personas datus apstrādās Senetic S.A., juridiskā adrese ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Poland. Jums ir tiesības pieprasīt piekļuvi saviem personas datiem un tos labot vai dzēst, ka arī ierobežot vai aizliegt to apstrādi. Vairāk informācijas par personas datu apstrādi varat atrast privātuma politikā.

Nepareiza e-pasta adrese.
Šī e-pasta adrese jau ir apstiprināta.
Šī e-pasta adrese vēl ir neapstiprināta.
Paldies!
Pārbaudiet savu e-pastu. Jūs saņemsiet no mums ziņojumu, kurā būs norādīts, ka nepieciešams apstiprināt jaunumu abonēšanu.
Maksājumu metodes
Piegādes metodes
Sertifikāti un apbalvojumi