0
Jautājums
0.00 €
0
Grozs
0.00 €
Ielāde...
Ielāde...
Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti!
Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti!Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti!
Prece nav noliktavā.
Atvainojiet, bet prece nav noliktavā.
Microsoft ESD
Microsoft Volume Licensing

Mūsu piedāvājumā Jūs atradīsiet trīs grupveida licences Microsoft Volume Licensing veidus:
Microsoft Open License
īpašumtiesību licences ar priekšapmaksu

Atvērtā licence Microsoft jeb OPEN (to mēdz saukt arī par MOLP) ir visvienkāršākais veids kā iegādāties Microsoft licencēšanas programmas versiju, kas paredzēta visu pircēju prasību atšķirībām, gan maziem, gan lieliem uzņēmumiem, izglītības iestādēm un administratīvajam sektoram.

Elastīgā veidā nodrošina piekļuvi programmatūras licencēm līguma periodā. Produktus ir iespējams iegūt pēc nepieciešamības. Atvērtā licence Microsoft (MOLP - Microsoft Open License Pack) ir pieejama uzņēmumiem, izglītības iestādēm (Open Academic) un publiskās administrācijas vienībām (Open Government). Uzziniet vairāk par MOLP.
Izvēlieties Open License
Microsoft Open License
īpašumtiesību licence ar priekšapmaksu vai iespēju sadalīt maksājumus pa gadiem

Licence programma Microsoft Open Value ir paredzēta uzņēmumiem, kas ir ieinteresēti īpašumtiesību licences iegādē (beztermiņa), par licences iegādi norēķinoties ar priekšapmaksu vai arī sadalot maksājumus pa gadiem.

Līgums tiek noslēgts uz trīs gadiem, bet visas licences atbalsta Software Assurance (L+SA).
Programma Open Value, versijā visam uzņēmumam (Company Wide), paredz lietotās programmatūras pielāgošanu visiem datoriem, balstoties uz vismaz vienu platformas produktu: Office, Windows vai CALe.
Izvēlieties Open Value
Microsoft Open License
licences iznomāšana gada izmaksas

Programma Open Value Subscription nodrošina piekļuvi programmas licencēm, kas ietver pagaidu tiesības izmantot uzņēmuma Microsoft produktu jaunākās versijas.
Šī programma ir paredzēta uzņēmumiem, kuru rīcībā atrodas vismaz 5 datori. Līgums tiek noslēgts uz 3 gadiem ar iespēju sadalīt maksājumus pa gadiem.

Microsoft Open Value Subscriptiom īpaši tiek rekomendēta uzņēmumiem, kuru attīstība tuvāko 3 gadu laikā ir grūti prognozējama – uzņēmums iespējams attīstīsies ātri un iegādāsies jaunus datorus vai arī samazinās to daudzumu (pagaidu uzņēmumi, piem., Call Centers), tādēļ nevēlas ieguldīt līdzekļus licenču iegādei savā īpašumā.
Izvēlieties OV Subscription

 

Microsoft logo

Korporācija Microsoft ir lielākais IT nozares uzņēmums pasaulē. Pazīstams kā operētājsistēmas MS-DOS, Microsoft Windows un Microsoft Office biroja programmatūras ražotājs uzņēmumiem un individuāliem patērētājiem.

 

Uzņēmums tika dibināts 1975. gadā, lai izveidotu BASIC valodas tulkotāju, bet ātri paplašinājās, atverot starptautiskus birojus dažādos pasaules reģionos. Uzņēmuma pirmais ievērojamai panākums bija DOS – pirmā pārnēsājamā operētājsistēma datoriem un mikrodatoriem. 1985. gadā tika izstrādāta pirmā Windows operētājsistēmas versija, bet 1989. gadā pirmizrādi piedzīvoja biroja pakete Microsoft Office.

 

Nepārtraukta attīstība un Microsoft produktu pielāgošana atsevišķu klientu vajadzībām palīdzēja iedalīt programmatūru 3 galvenajās licences grupās.

 

Licences veidu dalījums izskatās sekojoši:

- Licences OPEN (MOLP) – pieejamas elektroniski (pieejamas ar VLSC starpniecību (Volume Licensing Service Center))
- Licencces OEM – veltītas un saistītas ar kādu konkrētu fizisku ierīci (serveris, klēpjdators, stacionārais dators)
- Licences FPP (BOX) – standarta programmatūras versija, kuru visbiežāk izvēlas mājsaimniecībās.

 

Microsoft izsniedz licences, ņemot vērā arī izmantotās programmatūras veidu, līdz ar to izdalot:

- Komerciālās licences – firmām un uzņēmumiem
- Izglītības licences – izglītības un zinātniskajām iestādēm
- Valdības licences – valsts iestādēm un dienestiem.

 

Tik plašas programmatūras licencēšanas opcijas ļauj piemeklēt atbilstošu licenci katra klienta individuālajām vajadzībām.

 

Pie visbiežāk izvēlētajām zīmola Microsoft aplikācijām tiek pieskaitītas biroja paketes Microsoft Office un Windows operētājsistēma, kuras dažādās programmas rod savu pielietojumu gan mājsaimniecībās, gan serveros. Bagātas valodu paketes nodrošina, ka katrs datora lietotājs ir spējīgs raiti un bez problēmām lietot Microsoft programmatūru.

 

Microsoft licencēšanas veidi:
Open LicenseOpen ValueOpen Value SubscriptionOEMFPP (BOX DVD)
Jums ir nepieciešama palīdzība vai padoms?
Kontaktējaties ar mūsu ekspertiem:
+371 661 637 52 vai ar e-pasta starpniecību:
software at senetic dot lv
Aktuālie piedāvājumi
Uzziniet visu jaunāko informāciju!
Pievienojieties mūsu jaunumu saņēmējiem, un vienmēr esat informēts(-a) par mūsu īpašajiem piedāvājumiem un jaunumiem.

Noklikšķinot uz "Abonēt jaunumus", Jūs piekrītat saņemt reklāmas informāciju savā e-pastā. Jūsu personas datus apstrādās Senetic S.A., juridiskā adrese ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Poland. Jums ir tiesības pieprasīt piekļuvi saviem personas datiem un tos labot vai dzēst, ka arī ierobežot vai aizliegt to apstrādi. Vairāk informācijas par personas datu apstrādi varat atrast privātuma politikā.

Nepareiza e-pasta adrese.
Šī e-pasta adrese jau ir apstiprināta.
Šī e-pasta adrese vēl ir neapstiprināta.
Paldies!
Pārbaudiet savu e-pastu. Jūs saņemsiet no mums ziņojumu, kurā būs norādīts, ka nepieciešams apstiprināt jaunumu abonēšanu.
Partnerattiecības
Maksājumu metodes
Piegādes metodes
EBA National Winner Banner