0
Jautājums
0.00 €
0
Grozs
0.00 €
Ielāde...
Ielāde...
Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti!
Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti! Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti!
Prece nav noliktavā.
Atvainojiet, bet prece nav noliktavā.
Microsoft
Microsoft

 

Microsoft logo

Korporācija Microsoft ir lielākais IT nozares uzņēmums pasaulē. Pazīstams kā operētājsistēmas MS-DOS, Microsoft Windows un Microsoft Office biroja programmatūras ražotājs uzņēmumiem un individuāliem patērētājiem.

 

Uzņēmums tika dibināts 1975. gadā, lai izveidotu BASIC valodas tulkotāju, bet ātri paplašinājās, atverot starptautiskus birojus dažādos pasaules reģionos. Uzņēmuma pirmais ievērojamai panākums bija DOS – pirmā pārnēsājamā operētājsistēma datoriem un mikrodatoriem. 1985. gadā tika izstrādāta pirmā Windows operētājsistēmas versija, bet 1989. gadā pirmizrādi piedzīvoja biroja pakete Microsoft Office.

 

Nepārtraukta attīstība un Microsoft produktu pielāgošana atsevišķu klientu vajadzībām palīdzēja iedalīt programmatūru 3 galvenajās licences grupās.

 

Licences veidu dalījums izskatās sekojoši:

- Licences OPEN (MOLP) – pieejamas elektroniski (pieejamas ar VLSC starpniecību (Volume Licensing Service Center))
- Licencces OEM – veltītas un saistītas ar kādu konkrētu fizisku ierīci (serveris, klēpjdators, stacionārais dators)
- Licences FPP (BOX) – standarta programmatūras versija, kuru visbiežāk izvēlas mājsaimniecībās.

 

Microsoft izsniedz licences, ņemot vērā arī izmantotās programmatūras veidu, līdz ar to izdalot:

- Komerciālās licences – firmām un uzņēmumiem
- Izglītības licences – izglītības un zinātniskajām iestādēm
- Valdības licences – valsts iestādēm un dienestiem.

 

Tik plašas programmatūras licencēšanas opcijas ļauj piemeklēt atbilstošu licenci katra klienta individuālajām vajadzībām.

 

Pie visbiežāk izvēlētajām zīmola Microsoft aplikācijām tiek pieskaitītas biroja paketes Microsoft Office un Windows operētājsistēma, kuras dažādās programmas rod savu pielietojumu gan mājsaimniecībās, gan serveros. Bagātas valodu paketes nodrošina, ka katrs datora lietotājs ir spējīgs raiti un bez problēmām lietot Microsoft programmatūru.

 

Izvēlēti produkti

Uzziniet visu jaunāko informāciju!
Pievienojieties mūsu jaunumu saņēmējiem, un vienmēr esat informēts(-a) par mūsu īpašajiem piedāvājumiem un jaunumiem.

Noklikšķinot uz "Abonēt jaunumus", Jūs piekrītat saņemt reklāmas informāciju savā e-pastā. Jūsu personas datus apstrādās Senetic S.A., juridiskā adrese ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Poland. Jums ir tiesības pieprasīt piekļuvi saviem personas datiem un tos labot vai dzēst, ka arī ierobežot vai aizliegt to apstrādi. Vairāk informācijas par personas datu apstrādi varat atrast privātuma politikā.

Nepareiza e-pasta adrese.
Šī e-pasta adrese jau ir apstiprināta.
Šī e-pasta adrese vēl ir neapstiprināta.
Paldies!
Pārbaudiet savu e-pastu. Jūs saņemsiet no mums ziņojumu, kurā būs norādīts, ka nepieciešams apstiprināt jaunumu abonēšanu.
Maksājumu metodes
Piegādes metodes
Sertifikāti un apbalvojumi