0
Jautājums
0.00 €
0
Grozs
0.00 €
Ielāde...
Ielāde...
Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti!
Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti!Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti!
Prece nav noliktavā.
Atvainojiet, bet prece nav noliktavā.
Juniper


Juniper uzņēmums ir pasaulē otrs zināmākais tīkla ierīču ražotājs. Šis amerikāņu uzņēmums jau kopš savas darbības pirmsākumiem liek uzsvaru uz vissvarīgāko un visgrūtāko problēmu risinājumiem, kas saistīti ar datora tīklu darbību. Straujā tehnoloģiskā attīstība un jaunu risinājumu ieviešana, ātrāk par konkurējošām firmām, palīdzēja Juniper iekarot ievērojamu daļu no pasaules tirgus.

 

Uzņēmuma Juniper piedāvājums balstās uz inteliģentiem tīkla risinājumiem un plašu piedāvājuma klāstu, pateicoties kam tiek nodrošinātas gan biznesa, gan individuālā klienta vajadzības. Plašs produktu portfolio, kuru vidū pieejami rūteri, switch, kā arī uz NetScreen aizsardzības sistēmu balstīti, pasaulē populāri ugunsmūri.

 

Mērogojamība, uzticamība un augsta veiktspēja ir īpašības, par kurām nedrīkst aizmirst, aprakstot zīmola Juniper produktus. Turklāt, pateicoties draudzīgajai un viegli lietojamai pārvaldības sistēmai, ierīces izvēlas arvien plašāka mērķauditorija.

 

Inovatīva un unikāla pārvaldības sistēma Junos palīdz maksimāli rediģēt konfigurācijai un markas Juniper ierīču sistēmas pārvaldībai nepieciešamo laiku. Tā maksimālā veiktspēja, lieliskā izstrāde un uzticamība neprasa no lietotāja iedziļināšanos tehniskajā dokumentācijā un lietošanas instrukcijā.

 

Pārslēgi Ethernetowe (pilnībā mērogota EX sērija) ir nevainojami piemēroti izmantošanai mazos, vidējos un lielos uzņēmumos, institūcijās vai iestādēs, kļūstot par ideālu atbildi pieaugošajam pieprasījumam pēc augstas pieejamības un datu mobilitātes.

 

Milzīgu pieprasījumu tirgū ir izpelnījušies tīkla ugunsmūri (populārākais risinājums ir SRX sērija). Juniper ugunsmūri apvieno sevī tehnisko risinājumu un drošības mehānismu bagātību, kas ideāli pielāgojas JUNOS operētājsistēmai. SRX produkti tiek uzskatīti par elastīgu ugunsmūri DataCenter aizsardzībai, ar iespēju aizsargāt kustību līdz pat 20-30 GB/s līmenim, izmantojot zināmus un pierādītus NetScreen sērijas drošinājumus.

 

Plaša produktu gamma un to milzīgā mērogojamība atbilst pat visprasīgākā klienta vajadzībām.

 

Aktuālie piedāvājumi
Uzziniet visu jaunāko informāciju!
Pievienojieties mūsu jaunumu saņēmējiem, un vienmēr esat informēts(-a) par mūsu īpašajiem piedāvājumiem un jaunumiem.

Noklikšķinot uz "Abonēt jaunumus", Jūs piekrītat saņemt reklāmas informāciju savā e-pastā. Jūsu personas datus apstrādās Senetic S.A., juridiskā adrese ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Poland. Jums ir tiesības pieprasīt piekļuvi saviem personas datiem un tos labot vai dzēst, ka arī ierobežot vai aizliegt to apstrādi. Vairāk informācijas par personas datu apstrādi varat atrast privātuma politikā.

Nepareiza e-pasta adrese.
Šī e-pasta adrese jau ir apstiprināta.
Šī e-pasta adrese vēl ir neapstiprināta.
Paldies!
Pārbaudiet savu e-pastu. Jūs saņemsiet no mums ziņojumu, kurā būs norādīts, ka nepieciešams apstiprināt jaunumu abonēšanu.
Partnerattiecības
Maksājumu metodes
Piegādes metodes
EBA National Winner Banner