Ok
0
Jautājums
0.00 €
0
Grozs
0.00 €
Ielāde...
Ielāde...
Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti!
Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti! Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti!
Prece nav noliktavā.
Atvainojiet, bet prece nav noliktavā.
HP

HP Logo

Hewlett-Packard Company (HP) ir viens no lielākajiem informācijas tehnoloģiju uzņēmumiem visā pasaulē, kas ražo personīgos datorus, printerus, serverus, monitorus, darbstacijas. HP uzņēmuma pirmsākumi meklējami starpkaru periodā, sākotnēji vadoties pēc harmoniskas, stabilas izaugsmes filozofijas. Par vissvarīgāko kompānijas elementu tika atzīti uzticami un darbam atdoti darbinieki, pateicoties kuriem uzņēmums vienmēr ar mierīgu prātu varēja skatīties nākotnes izaugsmes virzienā.

 

Elektronisko iekārtu un piederumu ražošana vairāku gadu garumā ir ļāvusi uzņēmumam sasniegt visaugstākos kvalitātes, veiktspējas un ierīču mērogojamības rādītājus. Tas palīdz izmantot ierīci ar jebkuru slodzi. Atvērtība tirgus vajadzībām un vēlme atklāt jaunas lietas ir veicinājusi daudzus novatoriskus risinājumus un izgudrojumu patentus.

 

Uzņēmums HP jau vairāk kā 60 gadus nodarbojas ar datoru ražošanu. Uzņēmums ir atbildīgs arī par 3,5 collu disketes izstrādi un laišanu apgrozībā. Hewlett-Packard atbalsta arī visa veida drukāšanas un attēlveidošanas risinājumus un tiek uzskatīts par ASV Silīcija ielejas tēvu.

 

Uzņēmuma HP piedāvājums satur bagātīgu produktu klāstu, no kuriem jāizceļ:

- profesionālas darbstacijas (sērijas Z1, Z220, Z420, Z620, Z820),
- blade, tower un rack tipa serveri (sērijas DL, ML, BladeCenter),
- tīkla pārslēdzēji un rūteri,
- ugunsmūri (firewalle),
- bezvadu tīkla ierīces (WiFi),
- printeri, monitori un ikdienas lietošanas ierīces.

 

Pilnīgs servera risinājumu, masu atmiņas vai diska masīva  piedāvājums palīdz lietotājam ideāli piemeklēt un mērogot ierīces savām vajadzībām gan mājas apstākļos, gan uzņēmumā, kurā strādā. Pateicoties jaunāko tehnoloģiju izmantošanai, produkti kļūst pilnībā universāli un daudz vieglāki uzturēšanas un administrācijas ziņā.

 

Neskaitot augsto produktu kvalitāti, HP rūpējas arī par apkārtējo vidi, jau vairākus gadus, neskaitāmos uzņēmumu reitingos saglabājot pasaulē „viszaļākā” zīmola pozīcijas.

Izvēlēti produkti
Uzziniet visu jaunāko informāciju!
Pievienojieties mūsu jaunumu saņēmējiem, un vienmēr esat informēts(-a) par mūsu īpašajiem piedāvājumiem un jaunumiem.

Noklikšķinot uz "Abonēt jaunumus", Jūs piekrītat saņemt reklāmas informāciju savā e-pastā. Jūsu personas datus apstrādās Senetic S.A., juridiskā adrese ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Poland. Jums ir tiesības pieprasīt piekļuvi saviem personas datiem un tos labot vai dzēst, ka arī ierobežot vai aizliegt to apstrādi. Vairāk informācijas par personas datu apstrādi varat atrast privātuma politikā.

Nepareiza e-pasta adrese.
Šī e-pasta adrese jau ir apstiprināta.
Šī e-pasta adrese vēl ir neapstiprināta.
Paldies!
Pārbaudiet savu e-pastu. Jūs saņemsiet no mums ziņojumu, kurā būs norādīts, ka nepieciešams apstiprināt jaunumu abonēšanu.
Maksājumu metodes
Piegādes metodes
Sertifikāti un apbalvojumi