Ok
0
Jautājums
0.00 €
0
Grozs
0.00 €
Ielāde...
Ielāde...
Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti!
Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti! Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti!
Prece nav noliktavā.
Atvainojiet, bet prece nav noliktavā.
Fujitsu

Fujitsu logo

Korporācijas Fujitsu dzimtene ir Japāna. Specializējas datora aprīkojuma ražošanā, kas ietver superdatorus, personālos PC datorus un serverus. Korporācijas vēstures pirmsākumi meklējami XX gadsimta 30-jos gados, kad, sadarbojoties ar Siemens, uzņēmums uzsāka ģeneratoru un elektrisko dzinēju ražošanu, lai veicinātu šī virziena attīstību Japānā. Fujitsu daudzu gadu garumā savu attīstību virzīja elektronikas, telekomunikācijas un sakaru virzienā, par ko liecina komerciāla rakstura tālruņu, personālo datoru, monitoru un spēļu konsoles modeļi. Uz doto brīdi uzņēmums ir apstājies pie serveru, masu atmiņas, datoru un klienta ierīču ražošanas – planšetdatori, klēpjdatori, termināli un perifērijas ierīces.

 

Fujitsu zīmola serveri ir nevainojams kompleksveida risinājums maziem un vidējiem uzņēmumiem. Augsta veiktspēja, operētājsistēmu efektivitāte un liela energotaupīga tiek iegūta pateicoties komandas Green IT 20 gadu darba pieredzei un zināšanām, kas sniedz klientiem pārliecību, ka iegādātais aprīkojums atbildīs pat vispārdrošākajām cerībām.

 

Pie vispopulārākajiem serveriem tiek pieskaitīti Primergy TX (sērija Tower) un Primergy RX (sērija Rack) modeļi. Bagāta specifikāciju palete ļauj saglabāt pilnīgu aprīkojuma mērogojamību, kas nevainojami pielāgota aprīkojuma prasībām dotajā darba vidē.

 

Servera opciju diapazons, ar kādu iespējams paplašināt atsevišķas sistēmas, ir patiešām plašs. Starp tiem pieejami procesori, RAM atmiņas, cietie diski, RAID kontrolieri, PCI kartes, HotPlug tipa energoapgāde.

 

Korporācijas piedāvājuma klāstā iespējams atrast arī darbstacijas, kuru vidū vislielākā popularitāte ir CELSIUS sērijai. Šīs stacijas sastāv no augstas kvalitātes komponentiem un papildu tās iespējams paplašināt ar nākamajiem elementiem, kas palielina atsevišķu sistēmas elementu veiktspēju. Ideāli piemērots datorizētās projektēšanas inženierzinātnei, arhitektūrai, elektroinženierijai un finanšu analīzei.

Izvēlēti produkti
Uzziniet visu jaunāko informāciju!
Pievienojieties mūsu jaunumu saņēmējiem, un vienmēr esat informēts(-a) par mūsu īpašajiem piedāvājumiem un jaunumiem.

Noklikšķinot uz "Abonēt jaunumus", Jūs piekrītat saņemt reklāmas informāciju savā e-pastā. Jūsu personas datus apstrādās Senetic S.A., juridiskā adrese ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Poland. Jums ir tiesības pieprasīt piekļuvi saviem personas datiem un tos labot vai dzēst, ka arī ierobežot vai aizliegt to apstrādi. Vairāk informācijas par personas datu apstrādi varat atrast privātuma politikā.

Nepareiza e-pasta adrese.
Šī e-pasta adrese jau ir apstiprināta.
Šī e-pasta adrese vēl ir neapstiprināta.
Paldies!
Pārbaudiet savu e-pastu. Jūs saņemsiet no mums ziņojumu, kurā būs norādīts, ka nepieciešams apstiprināt jaunumu abonēšanu.
Partnerattiecības
Maksājumu metodes
Piegādes metodes
Sertifikāti un apbalvojumi