0
Jautājums
0.00 €
0
Grozs
0.00 €
Ielāde...
Ielāde...
Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti!
Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti! Piedāvājumu pieprasījums un pasūtījums ir tikuši aktualizēti!
Prece nav noliktavā.
Atvainojiet, bet prece nav noliktavā.
APC

APC logo

APC (American Power Conversion Corporation) ir pasaules mēroga nepārtrauktas barošanas sistēmu ražotājs (UPS - Uninterruptible Power Supply). Uzņēmuma galvenie produkti ietver elektroniskās ierīces, kas aizsargā galveno datoru no strāvas pārspriegumiem un jaudas svārstībām, kā arī iekārtas, kas nodrošina nepārtrauktās barošanas avotu avārijas situācijās.

 

Uzņēmuma APC vēsture aizsākās 1981. gadā, kad MIT inženieri (Massachusetts Institute of Technology) uzsāka darbu pie valdības projekta ar mērķi lietderīgi izmantot saules enerģijas resursus. Pēc projekta pabeigšanas 1984. gadā, uzņēmums darbību UPS ierīču virzienā.

 

APC ir plaši pazīstams ar saviem augstajiem kvalitātes standartiem, tehnoloģisko attīstību un novatoriskiem risinājumiem, lai saglabātu nepārtrauktu tīkla sistēmas darbu kritiskās situācijās (NCPI).

 

Uzņēmuma piedāvājumā galveno līderpozīciju ieņem Back-UPS ierīces, kuru darbavieta visbiežāk ir mājsaimniecības un mazie uzņēmumi. Tā ir drošības ierīču pamatsērija. Šīs sērijas ierīcēm ir periodiska pašpārbaude, kas palīdz laikus atklāt akumulatora izmaiņas. Tas palīdz atklāt visu veidu iespējamos akumulatora kaitējumus un veikt preventīvas darbības ļoti īsā laika periodā.

 

Savukārt lielākiem uzņēmumiem tiek rekomendēti Smart-UPS grupas produkti. Nepārtrauktas barošanas uzturēšana enerģijas pārrāvuma brīžos lieliem uzņēmumiem ievērojami ietekmē ražošanas procesu vai darbinieku darba turpināšanu. Vispopulārākie šie segmenta modeļi: sērija SMT un SUA, kā arī sērija SURT un SURTD.

 

Uzņēmums APC ir parūpējies arī par plašu aksesuāru klāstu savām ierīcēm, tajā atrodot bateriju komplektus blistera iepakojumos vai barošanas blokus.

 

APC UPS ierīces ir nevainojami piemērotas datoru tīkliem, nodrošinot serveru, rūteru un pārslēgu aizsardzību. Atsevišķu modeļu maksimāla uzticamība un veiktspēja apmierinās jebkura veida nepieciešamību aizsargāt datorierīces.

Izvēlēti produkti

Uzziniet visu jaunāko informāciju!
Pievienojieties mūsu jaunumu saņēmējiem, un vienmēr esat informēts(-a) par mūsu īpašajiem piedāvājumiem un jaunumiem.

Noklikšķinot uz "Abonēt jaunumus", Jūs piekrītat saņemt reklāmas informāciju savā e-pastā. Jūsu personas datus apstrādās Senetic S.A., juridiskā adrese ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Poland. Jums ir tiesības pieprasīt piekļuvi saviem personas datiem un tos labot vai dzēst, ka arī ierobežot vai aizliegt to apstrādi. Vairāk informācijas par personas datu apstrādi varat atrast privātuma politikā.

Nepareiza e-pasta adrese.
Šī e-pasta adrese jau ir apstiprināta.
Šī e-pasta adrese vēl ir neapstiprināta.
Paldies!
Pārbaudiet savu e-pastu. Jūs saņemsiet no mums ziņojumu, kurā būs norādīts, ka nepieciešams apstiprināt jaunumu abonēšanu.
Maksājumu metodes
Piegādes metodes
Sertifikāti un apbalvojumi